Prvý krok
Cenová ponuka

K vypracovaniu cenovej ponuky sú potrebné podklady:

 • projekt interiéru – minimálne podklady pôdorys interiéru vo formáte PDF, obrázok JPEG, DWG alebo ručne naskicový pôdorys so základnými rozmermi.
 • projekt fasády – minimálne podklady pôdorys domu + bočné pohľady vo formáte PDF, obrázok JPEG alebo DWG + ak sa jedná o novostavbu alebo rekonštrukciu je dobré poslať aj fotografie reálneho stavu. Tieto podklady odošlite cez kontaktný formulár alebo priamo na môj e-mail aja.sevcova@gmail.com

Na cenovú ponuku dlho nečakáte, zvyčajne Vám ju vypracujem do 3 pracovných dní od dodania podkladov – cena projektu sa odvíja od veľkosti a zložitosti návrhov.

ALEBO:

 • pomeranie priestoru, alebo fasády osobne na mieste – následné spracovanie cp, alebo dohoda priamo na prvom stretnutí.

Cenová ponuka je vytvorená po častiach v jednotlivých fázach spolupráce.

Druhý krok
Spolupráca

Spolupráca pozostáva z viacerých fáz. Pri ktoromkoľvek bode je možnosť ukončiť pokračovanie spolupráce ak už spĺňa dostatočne požiadavky.

 1.  Prostredníctvom osobného stretnutia, e-mailu alebo telefonicky si spoločne s Vami prejdem všetky požiadavky, ktoré by ste radi uvítali vo svojom budúcom interiéri.
 2. Následne vypracujem prvé návrhy a riešenia Vášho budúceho interiéru. Spracovanie v prvej fáze je vyhotovené vo viacerých variantoch a zatiaľ v jednoduchšej vizualizácii bez kótovania v programe Sketchup. Všetky varianty budete mať k dispozícii pri osobnom stretnutí vo formáte jpg na usb kľúči, aby ste si ich mohli prezerať a následne sa rozhodnúť, ktorý z nich sa najviac priblížil vašej predstave. Pri posielaní bez osobného stretnutia ich dostanete mailom.
 3. Po výbere doplním a zahrnieme prípadné zmeny a úpravy do projektu.
 4. Po odsúhlasení konečnej verzie následne okótujem jednotlivé časti nábytku a iných komponentov, aby bolo možné na ne vypracovať cenové kalkulácie výrobcami nábytku, stavbármi, obkladačmi a podobne.
 5. Vyšpecifikujeme výber materiálu – konkrétnej vzorky na výrobu nábytku.
 6. Konečnou verziou je fotorealistická vizualizácia s osvetlením vytvorená v programe RenderIN.
 7. Dodám projekt v obrázkoch na USB kľúči a v tlačenej forme vo väzbe, v dvoch prevedeniach.

Súčasťou projektu je okótovaný pôdorys vrátane nových elementov a nábytku. Podľa dohody Vám viem upraviť nové stavebné priečky a zaznačiť ich do pôdorysu.

Vizualizácie obsahujú ilustračný návrh podláh, stien, podhľadov, nábytku, tapiet, závesov, záclon a doplnkov. Návrhom interiéru sa myslí dizajnový návrh riešenia nového interiéru, ktorý má pomôcť pri rozhodovaní a výbere nových interiérových prvkov. Návrh interiéru nemôže a nenahrádza technické, stavebné a iné profesijné výkresy.

V prípade potreby ďalšieho premerania rozmerov Vás navštívim na mieste realizácie a chýbajúce informácie si doplním. Stretnutia sa uskutočňujú vždy u Vás na mieste riešenia projektu, prípadne podľa dohody.

8. Ak sa robí aj návrh kúpelne a wc, spoločne so zákazníkom vyberieme konkrétny obklad, dlažbu, sanitu a iné. Následne až po tomto výbere robím vizualizáciu kúpelne a wc. Doposiaľ boli tieto priestory navrhnuté bez obkladu – iba rozmiestnenie zariaďovacích predmetov, vody a elektriky.

9. Výber podlahy, dlažby, kameňa, výber farby stien, závesov, záclon, roliet, tieniacej techniky, svietidiel, doplnkov… atď.

Návrh interiéru neobsahuje – no je možné o nich požiadať – doúčtujú sa dodatočne:

 • výrobné a technické výkresy nábytku
 • stavebné projekty
 • projekty elektroinštalácie, vody a kanalizácie – tie sú iba označené, na ktorom mieste sa nahádzajú

Návrh interiéru Vám ušetrí čas a peniaze.

Pýtate sa prečo?

Ak máte daný návrh vyhotovený, budete presne vedieť

 • Koľko a aký druh tovaru potrebujte kúpiť.
 • Ako a z akého materiálu má Váš stolár vyrobiť nábytok.
 • Kde má byť umiestnená voda, odpad, elektrika, svietidlá a pod.
 • Pri nákupe obkladov budete vedieť, koľko ho máte kúpiť a ako bude rozložený.
 • Je potrebný pre stavebníka, aby vedel, ako, kde a z akého materiálu má rekonštruovať.

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Vyplňte toto pole
Vyplňte toto pole
Vyplňte toto pole
Vyplňte toto pole