Ing. Andrea Ševcová

Interiérový a exteriérový dizajn

V oblasti interiérového a exteriového dizajnu pôsobím už viac ako dve desaťročia, čo mi poskytlo hlboké pochopenie a vášeň pre transformáciu priestorov. Každý projekt vnímam ako unikátnu príležitosť vytvoriť niečo výnimočné, čo dokonale zodpovedá potrebám a želaniám mojich klientov. S osobitným dôrazom na estetiku, funkčnosť a detail, sa snažím premeniť každú vizuálnu predstavu na hmatateľnú realitu.

Moje stretnutia s klientmi sú základom pre úspešnú realizáciu ich snov. Počúvaním a porozumením ich predstáv dokážem navrhnúť riešenia, ktoré nielenže vyhovujú ich životnému štýlu, ale aj prekračujú ich očakávania. Hrdá som na to, že moja práca neustále prispieva k vytváraniu prostredí, kde sa každý cíti skutočne „ako doma“.

Inovácia a neustále vzdelávanie sú pre mňa kľúčové. S každým projektom prichádza nová výzva a príležitosť naučiť sa niečo nové, čo umožňuje mojim dizajnom zostať čerstvými a relevantnými. Spokojnosť a radostná reakcia klientov na dokončené projekty sú pre mňa potvrdením, že moja práca má hlboký význam a účinok.

Ďakujem, že ste a stále mi prejavujete dôveru …

Okrem samostatnej činnosti, patrím aj do tímu ZOFF z Banskej Bystrice.