Ing. Andrea Ševcová

Interiérový a exteriérový dizajn

Pre každého človeka je darom od života, ak si môže povedať, že jeho práca je zároveň radosť, aj záľuba.
Ja mám to šťastie…
Rada sa stretávam s ľuďmi, ešte radšej sa s nimi rozprávam o ich predstavách, riešim ich nejasnosti a snažím sa splniť ich vysnívaný sen o bývaní.
Najväčšou odmenou pre mňa je ich spokojnosť. Verím a dúfam, že táto radosť bude pretrvávať aj naďalej…
Návrhom interiéru sa venujem od roku 2000 po ukončení štúdia na katedre dizajnu, na Technickej univerzite VŠLD vo Zvolene.

No pod svojim vlastným menom a značkou

aš-dizajn

pôsobím len od roku 2016, pretože 10 predošlých rokov som ako dizajnérka bola súčasťou tímu firmy na výrobu nábytku na mieru Stylos-interier s.r.o. v Banskej Bystrici. Pred tým som 6 rokov pôsobila taktiež v nábytkárskej firme Rekom-in v obci Piesok pri Brezne.
Po osamostatnení sa úspešne spolupracujem aj s firmou Hamannax v Závadke nad Hronom a firmou Borka v Brezne.
Zároveň v posledných troch rokoch tvorím a navrhujem interiéry pre zákazníkov interiérového štúdia Zoff /www.zoff.sk/ v Banskej Bystrici.

Ktorákoľvek z týchto firiem /hlavne Stylos-interier, keďže som tam pracovala v hlavnom pracovnom pomere/ na svojich stránkach zobrazuje a predstavuje moje návrhy, výrobky, projekty a realizácie, ktoré som navrhla na mieru a ku ktorým som zároveň pripravila aj výkresovú dokumentáciu do výroby. Naďalej s týmito firmami spolupracujem a v prípade potreby viem zabezpečiť výrobu nábytku na mieru podľa potreby.

Osamostatnila som sa hlavne preto, lebo mojim zámerom už dlhší čas je venovať sa celému interiéru od podlahy, stien, stropu, sadrokartónu, dverí, obkladov, dlažieb, sanity, závesov, tieniacej techniky, obrazov, dekorácií, doplnkov a iných. Nábytok na mieru do tohoto celku dodať ako šperk, moju srdcovku a estetickú, krásne prepracovanú čerešničku. Iba vtedy podľa mňa zaujme to správne zaslúžené miesto.